Halı yıkama sektöründe başarılı bir şekilde üst sıralardaki yerini koruyan Şahinoğlu Halı Yıkama olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Kendini yenileyen ve deneyimli personellerimiz, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla çalışmaktadırlar.

Yapmış olduğumuz kaliteli hizmet ve yenilikçi yaklaşımlarımızla sektörde öncü firma olmaya devam etmekteyiz. Geniş bir alana sahip olan yıkama fabrikamızda siz müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda her çeşit halı yıkama hizmeti verilmektedir.


Halıların cinsine, rengine, yapısına, dokumasına göre yıkama aşamalarının özelliklerinin belirlendiği yıkama fabrikamızdaki personellerimiz, yaptıkları iş ile ilgili gerekli bilgi, deneyim ve donanıma sahiptirler.

Fabrikamızdaki Yıkama Hizmetlerimiz

Her çeşit halı yıkama hizmetinin verildiği yıkama fabrikamızda, profesyonel olarak yıkama hizmetinin gerekli olduğu pek çok ürüne yıkama hizmeti sunmaktadır. Yorgan, battaniye, stor perde, halıfleks, yastık gibi ürünler için de yıkama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ücretsiz servisimiz aracılığı ile evinizden teslim alınan ürünleriniz yine kapınıza kadar teslim edilmektedir. Koltuk, yere sabit halıfleks gibi taşınmadan yıkanması gereken ürünler için yerinde yıkama hizmeti bulunan firmamızdaki tüm hizmetlerimiz teknolojik makinelerle yapılmaktadır.

Temizliğin ana unsuru olan sağlığınızı ön planda tutan halı yıkama firması Şahinoğlu Halı Yıkama olarak arındırma, yıkama ve leke çıkarmada kullandığımız temizleyicilerin, şampuanların ve yumuşatıcıların hiçbirinde kimyasal madde bulunmamaktadır. Kullanılan temizleyicilerin tamamı doğal içerikli, cilde dost ve antialerjik ürünlerdir.

Müşteri Memnuniyeti İçin Garantili Hizmet

Halı, koltuk, yatak, yorgan ve benzeri ürünlerin yıkanması için firmamızla bağlantıya geçmenizin ardından en kaliteli hizmeti uygun fiyat avantajlarıyla ve garantili olarak alabileceksiniz. Yapmış olduğumuz tüm yıkama hizmetleri Şahinoğlu Halı Yıkama garantisi kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Yapmış olduğumuz hizmetin kalitesine olan inancımızı sizlere bu hizmetleri para iadesi garantisi ile sunarak göstermekteyiz. Yıkama hizmetimizi aldıktan bir süre sonra bile karşılaştığınız herhangi bir sorun olması durumunda firmamızla irtibata geçerek ilgili sorunun kısa sürede çözülmesini sağlayabilirisiniz.

Yıkama sonrasında da ihtiyacınız olan yardım ve destek için yanınızda olmaya devam eden firmamızın olumlu referansları müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmete verdiğimiz özen ve önemden kaynaklanmaktadır. Garanti kapsamında yıkama hizmetinin tekrar yapılması ya da para iadesi talepleriniz kısa sürede değerlendirilmektedir.